top of page

NÁHRDELNÍKY A PŘÍVĚSKY
NA ZAKÁZKU

Chtěli byste darovat něco opravdu speciálního? Nebo máte v hlavě svůj vysněný šperk, ale nedaří se Vám ho nikde najít?

Náhrdelníky jsou krásným doplňkem pro každý outfit a zvláštní příležitosti. Náhrdelník je ideální osobní šperk, který podpoří vaši individualitu. Nechte si ode mne vyrobit šperk s čím dál žádanějším znamením zvěrokruhu, monogramem nebo oblíbeným drahokamem.

Jsem ráda, že mohu vytvářet tyto jedinečné šperky, které vypráví nezapomenutelné příběhy. Každý kousek je pečlivě vytvořen s láskou a precizností, aby vyhovoval jedinečnému vkusu a osobnosti každého zákazníka. Při práci se svými zákazníky se vždy snažím porozumět jejich vizím a představám, který poté zpracuji do šperku na míru

Krásné šperky si zaslouží krásné balení a proto je ode mne každý šperk předáván v dárkové krabičce.

Stříbrný přívěsek (Silver pendant) OVAL s perlou

GALERIE NÁHRDELNÍKŮ A PŘÍVĚSKŮ
NA MÍRU

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ?
 

Zajímá vás, jakým způsobem taková výroba šperků probíhá? Domluvme si spolu schůzku či online meeting a já vás provedu celým procesem od návrhu k finálnímu šperku na míru, a zodpovím všechny vaše případné otázky.

PŘÍBĚH NÁHRDELNÍKU NA MÍRU

Naděje, víra a nekonečno.

Jsem ráda, že mohu být součástí neuvěřitelných příběhů, které se vážou k výrobě šperků na míru.

Jednoho dne mne zákaznice požádala o výrobu jedinečného náhrdelníku, který nazvala "Ryba v nekonečnu". Šlo o spojení křesťanské ryby s nekonečnem, což byla skvělá výzva a tuto práci jsem si moc užila.

V mé malé šperkařské dílně, kde se tradice a umění setkávají, se rodí jedinečné příběhy spojené s kovem a kameny. Příběh jedné zákaznice, která si nechala vyrobit náhrdelník na míru, zaujme každého, kdo má rád jakékoliv propojení symbolů víry a nekonečna.

Proces výroby náhrdelníku byl stejně tak magický jako výsledek. Ke každému kroku jsem přistupovala s péčí a pozorností k detailům. Věděla jsem, že vytvářím nejen šperk, ale i příběh, který bude zákaznici doprovázet po zbytek života.

Tak se zrodil náhrdelník "Ryba v nekonečnu" – spojení symbolů, příběhu a umění. 

Přívěsek ryba v nekonečnu
Přívěsek ryba v nekonečnu

V mém oboru není nic krásnějšího

než spokojená zákaznice :-)

bottom of page